Záhradný domček UNDO

undo_small

Nový produkt

Záhradný domček UNDO.

Viac detailov

2 položky

skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

2 150,00 € s DPH

Detaily

Popis:

Drevený domček na náradie KARINA je ideálnym riešením pre záhradkárske osady alebo ako domček na náradie na záhrade.

 

Rozmery domčeka KARINA vrátane výpustov sú 255×435 cm. Steny majú výšku 218 cm a hrúbku 40 mm. Sedlová strecha má hrúbku dosky 18 mm, uhol 19° a na každej strane 30 cm presah. Domček oddeľujú od podkladu impregnované hranoly s profilom 45×70 mm v dĺžkach od 2340 do 4050 mm a podlahové dosky majú hrúbku 18 mm.

 

Rozloha 9,14 m² je rozdeľená na dve miestnosti o rozlohe 3,87 m² 6,27 m². Do väčšej miestnosti vedú dvojkrídlové plné dvere, a do menšej jednokrídlové plné dvere. Obe izby majú svetlé jednokrídlové sklopné a otvárané okná. Vďaka svojej pevnej konštrukcii bude chatka dobre slúžiť po mnoho rokov.

 

Táto záhradná chatka má dostupný celý balík doplnkových služieb ako je montáž domčeka, pokládka strešnej krytiny, osadenie okeníc a pod., o čo sa postará jeden z našich špecializovaných montážnych tímov.

 

NÁTER
Záhradný domček je dodávaný v tzv. surovom stave, nenatretý. Môžte však využiť našu sezónnu akciu, v rámci ktorej získate balenie vysokokvalitného bezfarebného náteru zn. Remmers na dlhodobú ekologickú ochranu dreva v exteriéroch proti hmyzu, hubám a plesni už v cene (vystačí na 50-70 m² náteru). Ostatné nátery nemeckej kvality Remmers nájdete v záložke NÁTEROVÝ SYSTÉM, prípadne nás pre viac informácii neváhajte kontaktovať.